PES Slovenia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PES Slovenia

Za vse igralce nogometne igre Pro Evolution Soccer!
 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  

 

 Slovenska nogometna liga, Patch 0.8

Go down 
+8
jure16
tr21
crnalic
Izii28
Zeeko*
Jesenican
neda95
Zorko7
12 posters
AvtorSporočilo
Zorko7
Admin
Zorko7


Število prispevkov : 41
Join date : 30/06/2009
Age : 30
Kraj : Ptuj

Slovenska nogometna liga, Patch 0.8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenska nogometna liga, Patch 0.8   Slovenska nogometna liga, Patch 0.8 EmptySob 09 Jan 2010, 00:27

Na prvi pogled izgleda fenomenalno! Komaj čakam, da preizkusim! Smile cheers
Nazaj na vrh Go down
neda95
Začetnik
Začetnik



Število prispevkov : 1
Join date : 05/01/2010

Slovenska nogometna liga, Patch 0.8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenska nogometna liga, Patch 0.8   Slovenska nogometna liga, Patch 0.8 EmptySob 09 Jan 2010, 01:10

Ako neko ima neki prijedlog za full verziju slobodno reci te ili ako neko hoce da napravimonki drugi patch

Ja se izvinjavam ali neznam Slovenski jezik Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Zorko7
Admin
Zorko7


Število prispevkov : 41
Join date : 30/06/2009
Age : 30
Kraj : Ptuj

Slovenska nogometna liga, Patch 0.8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenska nogometna liga, Patch 0.8   Slovenska nogometna liga, Patch 0.8 EmptySob 09 Jan 2010, 01:22

Slovenska nogometna liga, Patch 0.8 Failedx

Kaj naj bi bilo tu narobe? To se mi namreč pojavi, ko hočem zagnati igro! Ko sem jo prvič po inštaliranju zagnal je šlo lepo v igro, tistega PrvaLiga ozadja ni bilo, ko sem hotel iti v Edit pa mi je vrglo iz igre. Potem sem hotel ponovno zagnati igro in se mi je pojavilo to okno, poskusil sem zapreti vse programe, kot piše in znova zagnati igro, pa se je spet pokazalo to okno...Kaj naj naredim? Sad
Nazaj na vrh Go down
Jesenican
Začetnik
Začetnik
Jesenican


Število prispevkov : 15
Join date : 01/08/2009

Slovenska nogometna liga, Patch 0.8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenska nogometna liga, Patch 0.8   Slovenska nogometna liga, Patch 0.8 EmptySob 09 Jan 2010, 13:02

A lahko, prosm, nekdo napiše natančna navodila kako to inštalirati, ker jaz imam napačna imena klubov?
Nazaj na vrh Go down
Zeeko*
Admin
Zeeko*


Število prispevkov : 37
Join date : 29/07/2009

Slovenska nogometna liga, Patch 0.8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenska nogometna liga, Patch 0.8   Slovenska nogometna liga, Patch 0.8 EmptySob 09 Jan 2010, 17:01

Zorko7 je napisal/a:
Slovenska nogometna liga, Patch 0.8 Failedx

Kaj naj bi bilo tu narobe? To se mi namreč pojavi, ko hočem zagnati igro! Ko sem jo prvič po inštaliranju zagnal je šlo lepo v igro, tistega PrvaLiga ozadja ni bilo, ko sem hotel iti v Edit pa mi je vrglo iz igre. Potem sem hotel ponovno zagnati igro in se mi je pojavilo to okno, poskusil sem zapreti vse programe, kot piše in znova zagnati igro, pa se je spet pokazalo to okno...Kaj naj naredim? Sad
To ti piše, da kao računalnik porabi preveč RAM-a. Probaj ctrl+alt+delete, task manager, pa pojdi pod Procese & poglej kateri največ uporablja in zapri, pa probaj jih čim več.


Jesenican - Sedaj se pogovarjam z nedo95, ker tudi meni tako naredi. Takoj ko ugotovim(a) kaj je narobe sporočim. Sem pa 90%, da si patch inštaliral na drugačno verzijo igre, kot pa je ta, na kateri je neda delal ta patch.
Nazaj na vrh Go down
Jesenican
Začetnik
Začetnik
Jesenican


Število prispevkov : 15
Join date : 01/08/2009

Slovenska nogometna liga, Patch 0.8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenska nogometna liga, Patch 0.8   Slovenska nogometna liga, Patch 0.8 EmptySob 09 Jan 2010, 18:34

Zeeko* je napisal/a:
Zorko7 je napisal/a:
Slovenska nogometna liga, Patch 0.8 Failedx

Kaj naj bi bilo tu narobe? To se mi namreč pojavi, ko hočem zagnati igro! Ko sem jo prvič po inštaliranju zagnal je šlo lepo v igro, tistega PrvaLiga ozadja ni bilo, ko sem hotel iti v Edit pa mi je vrglo iz igre. Potem sem hotel ponovno zagnati igro in se mi je pojavilo to okno, poskusil sem zapreti vse programe, kot piše in znova zagnati igro, pa se je spet pokazalo to okno...Kaj naj naredim? Sad
To ti piše, da kao računalnik porabi preveč RAM-a. Probaj ctrl+alt+delete, task manager, pa pojdi pod Procese & poglej kateri največ uporablja in zapri, pa probaj jih čim več.


Jesenican - Sedaj se pogovarjam z nedo95, ker tudi meni tako naredi. Takoj ko ugotovim(a) kaj je narobe sporočim. Sem pa 90%, da si patch inštaliral na drugačno verzijo igre, kot pa je ta, na kateri je neda delal ta patch.

vredu Smile
Nazaj na vrh Go down
Zorko7
Admin
Zorko7


Število prispevkov : 41
Join date : 30/06/2009
Age : 30
Kraj : Ptuj

Slovenska nogometna liga, Patch 0.8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenska nogometna liga, Patch 0.8   Slovenska nogometna liga, Patch 0.8 EmptyNed 10 Jan 2010, 00:11

Zeko sem zaprl vse in je še zmeraj isto.....
Nazaj na vrh Go down
Zeeko*
Admin
Zeeko*


Število prispevkov : 37
Join date : 29/07/2009

Slovenska nogometna liga, Patch 0.8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenska nogometna liga, Patch 0.8   Slovenska nogometna liga, Patch 0.8 EmptyNed 10 Jan 2010, 15:13

Jesenican - Probaj iti v pes-u pod System Settings in potem Download, mogoče nimaš najnovejšega Konamijevega patcha. Pa ko to storiš, na novo inštaliraj patch.
Nazaj na vrh Go down
Jesenican
Začetnik
Začetnik
Jesenican


Število prispevkov : 15
Join date : 01/08/2009

Slovenska nogometna liga, Patch 0.8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenska nogometna liga, Patch 0.8   Slovenska nogometna liga, Patch 0.8 EmptyNed 10 Jan 2010, 15:22

Sj tko sm naredu. Izbrisou sem mapo Pro evolution soccer 2010 iz moji dokumenti, na novo inštalirou igro, crackov, šu v igro, dal download nato pa sm inštalirou patch tja kjer imam PES 2010, in pa mapo SNL Evolution Soccer kopirou v Moji dokumenti/KONAMI, in iz tega deriktorija C:\Program Files (x86)\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2010\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2010 v mapi SNL server zagnou manager, pol pa šele .exe slovenske lige pa ni delal Sad
Nazaj na vrh Go down
Zeeko*
Admin
Zeeko*


Število prispevkov : 37
Join date : 29/07/2009

Slovenska nogometna liga, Patch 0.8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenska nogometna liga, Patch 0.8   Slovenska nogometna liga, Patch 0.8 EmptyNed 10 Jan 2010, 17:24

Samo NEXT daj pri inštalaciji. Ne izbirat kje maš pes inštaliran, ker ti bo patch vrglo v C:\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2010\
Meni sprva tudi ni delalo ko sn izbral kje mam inštaliran pes, namesto da bi samo pustil C:\ pa dal next. Wink
Nazaj na vrh Go down
Jesenican
Začetnik
Začetnik
Jesenican


Število prispevkov : 15
Join date : 01/08/2009

Slovenska nogometna liga, Patch 0.8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenska nogometna liga, Patch 0.8   Slovenska nogometna liga, Patch 0.8 EmptyNed 10 Jan 2010, 18:02

aha Smile sam pol mi bo vrjetn narobe inštalirou k mam pes inštaliran c:/program files(x86)/konami.... al bo useen zadel tapravo mapo? Smile
Nazaj na vrh Go down
Izii28
Začetnik
Začetnik



Število prispevkov : 1
Join date : 10/01/2010

Slovenska nogometna liga, Patch 0.8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenska nogometna liga, Patch 0.8   Slovenska nogometna liga, Patch 0.8 EmptyNed 10 Jan 2010, 18:07

Grbi in dresi so pravi, medtem ko igralce in imena klubov so še vedno stari (nizozemski)
Nazaj na vrh Go down
Zeeko*
Admin
Zeeko*


Število prispevkov : 37
Join date : 29/07/2009

Slovenska nogometna liga, Patch 0.8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenska nogometna liga, Patch 0.8   Slovenska nogometna liga, Patch 0.8 EmptyNed 10 Jan 2010, 20:39

Jesenican je napisal/a:
aha Smile sam pol mi bo vrjetn narobe inštalirou k mam pes inštaliran c:/program files(x86)/konami.... al bo useen zadel tapravo mapo? Smile
Jaz tudi nimam tam inštaliranega PES-a kot je "Default". Inštaliralo ti bo "Default". Delalo ti bo, le da bo tako kot pri Iziju, ker je edit fajl nekaj zj*ban. Ne naredi igralcev in klubov. Suspect Moram se pogovorit še z Nedo kako bi lahko to porihtali.
Nazaj na vrh Go down
Jesenican
Začetnik
Začetnik
Jesenican


Število prispevkov : 15
Join date : 01/08/2009

Slovenska nogometna liga, Patch 0.8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenska nogometna liga, Patch 0.8   Slovenska nogometna liga, Patch 0.8 EmptyNed 10 Jan 2010, 20:49

Bom pa še malo počakal, da se to uredi Cool
Nazaj na vrh Go down
crnalic
Začetnik
Začetnik



Število prispevkov : 1
Join date : 12/01/2010

Slovenska nogometna liga, Patch 0.8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenska nogometna liga, Patch 0.8   Slovenska nogometna liga, Patch 0.8 EmptyTor 12 Jan 2010, 16:39

Lep pozdrav

Kaj mi lahko kdo razlozi kako to instalirat da mi bo delalo?

Hvala
Nazaj na vrh Go down
tr21
Začetnik
Začetnik



Število prispevkov : 1
Join date : 24/01/2010

Slovenska nogometna liga, Patch 0.8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenska nogometna liga, Patch 0.8   Slovenska nogometna liga, Patch 0.8 EmptyNed 24 Jan 2010, 14:46

Mene tudi zanima, če je mogoče že kaj več znanega glede napake, kaj je potrebno storiti, da bodo tudi imena klubov in igralcev prava!?!
Lp
Nazaj na vrh Go down
jure16
Začetnik
Začetnik



Število prispevkov : 1
Join date : 13/03/2010

Slovenska nogometna liga, Patch 0.8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenska nogometna liga, Patch 0.8   Slovenska nogometna liga, Patch 0.8 EmptySob 13 Mar 2010, 16:03

jst ko patch instaleram mi grebe da taprave imena igralcev in klubou pa ne, zakaj????
Nazaj na vrh Go down
Cuzek
Začetnik
Začetnik
Cuzek


Število prispevkov : 3
Join date : 25/05/2010
Age : 26
Kraj : Odranci

Slovenska nogometna liga, Patch 0.8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenska nogometna liga, Patch 0.8   Slovenska nogometna liga, Patch 0.8 EmptyTor 25 Maj 2010, 14:30

poskusi to naložt v mapo kjer maš naložn pes.
Nazaj na vrh Go down
kavran123
Začetnik
Začetnik



Število prispevkov : 1
Join date : 31/05/2010

Slovenska nogometna liga, Patch 0.8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: hello   Slovenska nogometna liga, Patch 0.8 EmptyPon 31 Maj 2010, 20:42

zakaj meni Kaze slikce, kao primorje a odspod je pa kao Psv in igralci so od Psvja
Nazaj na vrh Go down
sandihorse
Začetnik
Začetnik



Število prispevkov : 1
Join date : 20/09/2010

Slovenska nogometna liga, Patch 0.8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenska nogometna liga, Patch 0.8   Slovenska nogometna liga, Patch 0.8 EmptyPon 20 Sep 2010, 18:00

meni pa instalira ekipe samo igralcev pa neda noter
Nazaj na vrh Go down
denko238
Začetnik
Začetnik



Število prispevkov : 1
Join date : 23/12/2010

Slovenska nogometna liga, Patch 0.8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenska nogometna liga, Patch 0.8   Slovenska nogometna liga, Patch 0.8 EmptyČet 23 Dec 2010, 15:20

Živjo! vem da je malo starejša tema, ampak me zanima če bi se dalo kako dobiti samo olimpijo in maribor?
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Slovenska nogometna liga, Patch 0.8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenska nogometna liga, Patch 0.8   Slovenska nogometna liga, Patch 0.8 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Slovenska nogometna liga, Patch 0.8
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» BiH Premier Liga Patch
» SM Patch 3.9
» MC Patch by Milan84 & Coolactive
» PES2010 PesPasion Patch

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
PES Slovenia :: Pro Evolution Soccer 2010 :: Edit :: Patch-
Pojdi na: